Ricko Carlisle'o treniruojama ekipa išvykoje per pratęsimą 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12) neasilaik4 prieš Vašingtono „Wizards“ (2-0).

Į trigubą dublį nusitaikęs D. Sabonis ant parketo praleido 43 minutes, per kurias pelnė 28 taškus (8/9 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu rezultatyviausią karjeros mačą žaidęs M. Turneris per 44 minutes surinko 40 taškų (10/13 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Atkaklia ir permaininga kova pažymėtose rungtynėse „Pacers“ buvo arti pergalės, kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmavo 123:117, tačiau tuomet svečių puolimas sustojo, o du Spencerio Dinwiddie tritaškiai išplėšė pratęsimą.

Pratęsime rungtynių kontrolę vėl turėjo Indianapolio klubas, kuris sugebėjo atitrūkti 129:23. Vis dėlto „Wizards“ atsakė spurtu 11:2 bei persvėrė rezultatą savo naudai 134:131.

Paskutinėmis sekundėmis svarbų metimą prametė „Pacers“ naujokas iš Dominikos Respublikos Chrisas Duarte, o sostinės klubui pergalę užtikrino Kyle'o Kuzmos baudų metimai.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 34 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 26 (11 atk. kam.), Raulis Neto 18, Davis Bertans 17, Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.).

„Pacers“: Mylesas Turneris 40 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Malcolmas Brogdonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 28, Chrisas Duarte 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)