Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 112:128 (17:28, 30:37, 28:27, 37:36) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (2-0) krepšininkų pranašumą.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame šio sezono mače prieš Filadelfijos „76ers“ lietuvis „iš žaidimo“ įmetė tik 3 metimus iš 19 ir surinko 9 taškus.

„Bulls“ klubą į pergalę vedė buvęs „pelikanas“ Lonzo Ballas, kuris žaisdamas prieš buvusį klubą surinko aštuntąjį karjeros trigubą dublį – 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Čikagos komanda pamatus pergalei padėjo dar pirmajame kėlinyje. Įpusėjus susitikimui šeimininkai pirmavo 65:47.

Ppo pertraukos „Pelicans“ intrigos nebeatkūrė ir atsilikimą sumažino tik minimaliai.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32 (6 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 26 (6 atk. kam.), Lonzo Ballas 17 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Nikola Vučevičius ir Javonte Greenas po 10, Alexas Caruso 9.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Devonte Grahamas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (8 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)