Pirmąsias 10 minučių kova aikštėje vyko atkakliai ir žadėjo daug intrigos, tačiau ji visiškai dingo jau antrajame kėlinyje, kai „Barca“ spurtavo 14:0.

Įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkų persvara buvo 17 taškų (44:27), o po didžiosios pertraukos visiškai pasimetę svečiai leido įsismaginusiems „Barcelonos“ krepšininkams padidinti skirtumą net iki 27 taškų – 64:37.

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas – triukšmingai sirgalių palaikomi Š. Jasikevičiaus auklėtiniai triumfavo 26 taškų persvara.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 25 min. pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

„Zenit“ aprangą vilkintis Artūras Gudaitis per 17 min. pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Visiškai nesėkmingai pasirodymas Barselonoje susiklostė kitam Sankt Peterburgo ekipos lietuviui Mindaugui Kuzminskui. Jis aikštėje praleido vos daugiau nei minutę ir, niekuo nepasižymėjęs, trenerio Xavi Pascualio buvo visam laikui pasodintas ant atsarginių suolo.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (28 naud.b.), Brandonas Daviesas ir Sertacas Šanli po 11, Nicolas Laprovittola 8, Rolandas Šmitas ir Kyle'as Kuričius po 7, Nigelas Hayes-Davisas ir Rokas Jokubaitis po 6, Nickas Calathesas, Cory Higginsas po 4.

Zenit“: Jordanas Loydas, Dmitrijus Kulaginas, Billy Baronas ir Mateuszas ponitka po 8, Artūras Gudaitis ir Alexas Poythresas po 6.

„Barcelona“ dvigubą Eurolygos savaitę abejas rungtynes žais išvykoje – spalio 26 dieną su Stambulo „Fenerbahče“, spalio 28 dieną – su Tel Avivo „Maccabi“.

Sankt Peterburgo „Zenit“ kitą savaitę gins namų tvirtovės sienas – spalio 27 dieną žais su Madrido „Real“, o spalio 29 dieną – su Vitorijos „Baskonia“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prieš rungtynes buvo pagerbti „Barcelonos“ komandos žaidėjai, kurie 2009-2010 metų sezoną tapo Eurolygos čempionais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)