Pirmosiomis susitikimo minutėmis aikštėje dominavęs „Pacers“ aukštaūgis jau per pirmąsias 7 rungtynių minutes realizavo visus šešis dvitaškius ir du baudų metimus bei rezultatyvumu prilygo 14 taškų per tą patį laiką pelniusiai „Hornets“ komandai.

Sabonio vedami svečiai iš Indianapolio antrame kėlinuke susikrovė dviženklį pranašumą, kurį dviem tritaškiais perpus sumažino geriausias praėjusio NBA sezono naujokas LaMelo Ballas. Visgi beįsižiebiantį „Hornets“ spurtą užgniaužė dviem tolimais metimais į Prienuose karjerą pradėjusio amerikiečio šūvius atsakęs Domantas.

Iki ilgosios pertraukos lietuvis į varžovų krepšį suvertė net 22 taškus, o pagrindiniu jo talkininku puolime tapo lygos naujokas Chrisas Duarte. 24-erių metų atakuojantis gynėjas iš Domininkos Respublikos jau per pirmus du kėlinukus pasižymėjo 16 taškų bei savo karjerą pradėjo pataikydamas pirmuosius keturis tolimus metimus.

Domantas Sabonis prieš Šarlotės "Hornets". Statistika

Trečiame kėlinuke „Pacers“ atitrūko rekordiniu 21 taško skirtumu, tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi neįtikėtinai šeimininkų atkarpai pamatus padėjęs Ballas. Jaunoji Šarlotės žvaigždė pelnė 8 taškus iš eilės ir įplieskė gniuždantį „Hornets“ spurtą 28:2, leidusį Šiaurės Karolinos valstijos klubui persverti rezultatą.

Pasitikėjimą savimi atgavę šeimininkai lemiame ketvirtyje atitrūko dešimties taškų skirtumu, tačiau dar du tolimus metimus pataikęs Sabonis leido „Pacers“ spurtuoti 14:2 ir perimti rungtynių iniciatyvą į savo rankas.

Chaotiškomis bei dramatiškomis lemiamomis susitikimo minutėmis šansų išplėšti pergalę turėjo abi komandos, tačiau paskutinysis Sabo metimas buvo netikslus ir „Hornets“ šventė įsimintiną pergalę atidaromosiose sezono rungtynėse.

Jameso Borrego auklėtiniai atsirevanšavo Indianos klubui už praėjusių metų „įkrintamosiose“ varžybose patirtą pralaimėjimą.

39 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 33 taškus (9/13 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 6 klaidas bei 4 asmenines pražangas. Keturis tolimus metimus lietuviui iki šiol NBA lygoje per rungtynes pataikyti pavykę buvo tik tris kartus – visi tokie atveji buvo užfiksuoti dar debiutiniame Sabonio sezone (2016-17) Oklahomos „Thunder“ ekipoje.

Ne ką mažiau įspūdingu pasirodymu vietos sirgalius pradžiugino trečią kartą karjeroje 30 pelnytų taškų ribą pasiekęs LaMelo. Jauniausias iš trijų brolių Ballų per 29 minutes pasižymėjo 31 tašku (4/14 dvit., 7/9 trit., 2/2 baud.), 9 atkovotais kamuoliais, 7 rezultatyviais perdavimais, 2 perimtais kamuoliais bei 2 klaidomis.

„Hornets“: LaMelo Ballas 31 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Gordonas Haywardas 27, Ishas Smithas ir Kelly Oubre (2/9 trit.) po 14, Milesas Bridgesas 13, Cody Martinas 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 33 (15 atk .kam.), Malcolmas Brogdonas 28 (5/10 dvit., 3/10 trit., 9/9 baud.), Chrisas Duarte 27 (3/6 dvit., 6/9 trit., 3/3 baud.), Justinas Holiday 11 taškų.

Antrąsias sezono rungtynes „Pacers“ naktį iš penktadienio į šeštadienį žais Vašingtone, kur jų lauks akistata su vietos „Wizards“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)