Iš pradžių šeimininkauti Milane ėmėsi Eurolygos čempionai, tačiau Ettore Messinos auklėtiniai dar prieš didžiąją pertrauką perlaužė rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Prie to tiesiogiai prisidėjo galingas aikštės šeimininkų spurtas 14:0. Po trijų kėlinių „Armani“ jau turėjo 14 taškų persvarą (63:49), tačiau svečiai sugebėjo spurtuoti 11:0 ir pamėgino atkurti intrigą.

Vis dėlto, laiko Ergino Atamano auklėtiniams neužteko ir jie, kartu su Kauno „Žalgiriu“ bei Miuncheno „Bayern“ rikiuojasi pačiame Eurolygos dugne su 4 pralaimėjimais iš eilės.

Milano „Armani“: Malcolmas Delaney 16, Devonas Hallas 13, Shavonas Shieldsas 12, Luigi Datome 11, Konstantinos Mitoglou 9, Kyle'as Hinesas 8.

Stambulo „Anadalu Efes“: Vasilje Micičius 17, Shane'as Larkinas 13 (9 atk.k. 20 naud.b.), Adrienas Moermanas 12, Filipas Petrusevas 10.

Paskutinėje Eurolygos dvikovoje penktadienį intriga net nekvepėjo. Savo aikštėje žaidę Madrido „Real“ (3/1) krepšininkai 88:65 (30:18, 12:12, 20:20, 26:15) nukovė Atėnų „Panathinaikos“ (1/3) komandą.

Dar pirmajame kėlinyje didžiausią darbą nuveikę Pablo Laso auklėtiniai dviženkliu skirtumu pirmavo visas rungtynes, o pačioje pabaigoje jų persvara pasiekė net 27 taškus.

PAO vos 30 proc. taiklumu metė dvitaškius (11/36), pralaimėjo kovą dėl kamuolių 25:39 ir suklydo 18 kartų. Tuo, žinoma, „los blancos“ mokėjo tinkamai pasinaudoti.

Real“: Walteris Tavaresas 17 (9 atk.k., 31 naud.b.), Alberto Abalde 16, Guerschonas Yabusele 14, Vincentas Poirier 10.

Panathinaikos“: Darylas Maconas JR 18, Georgios Papagiannis 12, Kendrikas Perry 10, Ioannis Papapetrou 7.