Svarbiausi rungtynių įvykiai nutiko pirmo kėlinio pabaigoje. 37 min. iš aikštės buvo pašalintas antrą geltoną kortelę už laiko tempimą gavęs Šiaurės Airijos žaidėjas Jamalas Lewisas. O baigiantis pridėtam prie pirmo kėlinio laikui tiksliu smūgiu Šveicarijos rinktinę į priekį išvedė Stevenas Zuberis.

Antrame kėlinyje mažumoje žaidę šiaurės airiai atkakliai priešinosi ir vertė šveicarus darbuotis gynyboje. Vis dėlto, pramušti šeimininkų gynybos svečiams nepavyko, o jau per teisėjo pridėtą laiką antrą įvartį pelnęs Šveicarijos rinktinės saugas Christianas Fassnachtas galutinai įtvirtino savo komandos pergalę 2:0.

Priminsime, kad kitose C grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė Vilniuje 3:1 nugalėjo Bulgariją ir iškovojo pirmąją pergalę atrankos varžybose.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kitose rungtynėse A grupėje Airija 3:0 įveikė Azerbaidžaną, o Serbija 1:0 palaužė Liuksemburgą.

B grupėje Švedija 3:0 nugalėjo Kosovo rinktinę, o Graikija 2:0 įveikė Sakartvelą.

D grupėje Ukraina 2:1 laimėjo prieš Suomiją, o Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė išvykoje 2:0 nugalėjo Kazachstaną.

F grupėje Škotija 3:2 palaužė Izraelį, Danija 4:0 nugalėjo Moldovą, o Austrija 2:0 įveikė Farerų salų rinktinę.

I grupėje Anglija 5:0 nugalėjo Andorą, Lenkija taip pat 5:0 laimėjo prieš San Mariną, o Albanija svečiuose 1:0 įveikė Vengrijos rinktinę.