Po kampinio 22 min. Brandonas Hanlanas atsidūrė laiku ir vietoje kuomet iš arti nukreipė kamuolį šeimininkų vartus.

„Wycombe“ puolėjas akimirką negalėjo patikėti, jog jam ką tik pavyko pasižymėti, o netrukus jis ir komandos draugai nuskuodė prie savo sirgalių tribūnos pasidžiaugti įvarčiu.

Įdomu tai, jog „Wycombe“ gretose žaidė ir 39-erių įspūdingo stoto Adebayo Akinfenwa, kuris savo karjerą 2001 metais pradėjo Klaipėdos „Atlante“.

Ilgai „Wycombe“ pasaka netruko: 29 min. rezultatą išlygino Kevinas de Bruyne, o prieš pat kėlinio pabaigą pasižymėjo Riyadas Mahrezas ir Philas Fodenas.

Po pertraukos „Man City“ svečius nubaudė dar trim įvarčiais, pasižymėjo Ferranas Torresas, R. Mahrezas, Cole'as Palmeris, bei šventė pergalę 6:1.