Po R.Poškaus, kuris žaidė visas 90 minučių, įvarčio 22 minutę svečiai pirmavo 1:0, tačiau pralaimėję susitikimą, su 4 taškais smuktelėjo į septintąją poziciją.

"Saturn-REN TV" komandos, kuri su 9 taškais pakilo į trečiąją poziciją, sudėtyje R.Džiaukštas žaidė visas rungtynes, o 63-ią minutę jam buvo parodyta geltona kortelė.

Čempionato lyderiu tapo ketvirtąją pergalę iškovojęs Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas. CSKA varžovų aikštėje 2:1 (1:0) įveikė Maskvos "Dinamo" komandą, kurioje visas 90 min. žaidė Deividas Česnauskis, ir, surinkęs 12 taškų, dviem taškais aplenkė Maskvos "Lokomotiv" vienuolikę, kuri išvakarėse 2:1 nugalėjo Maskvos "Spartak" futbolininkus.

D.Šemberas šeštadienio rungtynėse žaidė be keitimo.