2-ajame „Ligue 1“ ture „Lille“ šeštadienį savo aikštėje net 0:4 (0:3) nusileido „Nice“ komandai, kurią šį sezoną treniruoja su Lilio ekipa čempionų titulą iškovojęs Christophe'as Galtier.

Lilio ekipa jau 5 minutę turėjo dviejų įvarčių deficitą. 1 min. įvartį į šeimininkų vartus pelnė „Nice“ ekipoje žaidžiantis Danijos rinktinės puolėjas Kasperas Dolbergas, o dar po kelių minučių „Lille“ ekipos gynėjų klaida pasinaudojo antrą įvartį pelnęs Hichamas Boudaoui.

Atsigavę po šalto dušo „Lille“ futbolininkai perėmė iniciatyvą, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje Benjaminas Andre po K. Dolbergo smūgio sužaidė ranka savo baudos aikštelėje, o Amine Gouiri nuo 11 metrų žymos užtikrintai įmušė trečią „Nice“ įvartį.

Po pertraukos čempionų reikalai aikštėje nepagerėjo. 64 min. K. Dolbergas pirmas suskubo prie „Lille“ baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir ramiai pasiuntė jį į vartus. 70 min. „Nice“ pelnė ir dar vieną įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas. Vis dėlto, demoralizuoti „Lille“ futbolininkai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

4 taškus per du turus surinkusi „Nice“ ekipa bent jau trumpam įsikūrė „Ligue 1“ turnyro lentelės viršūnėje. Tuo metu 1 tašką turinti „Lille“ ekipa Prancūzijos čempionate užima 16 vietą.

Šeštadienį vakare 2 turo rungtynes žais ir PSG ekipa. Vasarą įspūdingais naujokais pasipildę Prancūzijos vicečempionai susitiks su „Strasbourg“.