Pergalę šeimininkams atnešė legionierių pelnyti įvarčiai. 24-ą minutę „Kairat“ į priekį išvedė pastaruosius šešerius metus Lenkijoje rungtyniavęs Gvinėjos rinktinės puolėjas Jose Kante, o pergalingą įvartį 79-ą minutę pelnė kamerūnietis Macky Bagnackas.

56-ą minutę rezultatas buvo tapęs lygiu po Kazachstano klubui atstovaujančio kroato Dino Mikanovičiaus įvarčio į savuosius vartus, tačiau galiausiai serbai patyrė daugiau nei netikėtą pralaimėjimą.

Praėjusiame sezone „Crvena Zvezda“ per 55 visuose turnyruose sužaistas rungtynes patyrė vos vieną pralaimėjimą. Lygoje Belgrado klubas per 38 rungtynes iškovojo 35 pergales ir tris kartus sužaidė lygiosiomis, sezoną užbaigdamas stulbinančiu +94 įvarčių skirtumu. Šalies čempionų titulu papuoštą sezoną sostinės ekipa vainikavo iškovodama ir Serbijos taurę.

Ilgamečio Milano „Inter“ ir Serbijos rinktinės saugo Dejano Stankovičiaus vadovaujama ekipa revanšuotis varžovams iš Kazachstano savame stadione sieks lygiai už savaitės, liepos 28-ą dieną.

Identišku rezultatu pergalę namuose iškovojo ir Švedijos „Malmo FF“ ekipa, savo stadione 2:1 (1:0) palaužusi Suomijos čempionus Helsinkio HJK. Buvusios Danijos futbolo žvaigždės Jono Dahlio Tomassono vadovaujamiems švedams įvarčius pelnė kroatas Antonio-Mirko Čalakas (45'+1) bei stratego tautietis Andresas Christiansenas (75'), o suomių ekipoje pasižymėjo Roope Riski (68').

Pralaužti varžovų gynybos nepavyko svečiuose rungtyniavusiems Valdo Dambrausko auklėtiniams Razgrado „Ludogorec“. Bulgarijos čempionai su slovėnais Murska Sobotos „Mura“ išsiskyrė taikiu rezultatu 0:0.

Viso susitikimo metu aikštėje dominavę svečiai iš Bulgarijos kėlė 7 kampinius ir atliko 14 smūgių, o kamuolio kontrolės procentine išraiška varžovus lenkė net 61-39.

Visgi šio dominavimo „Ludogorec“ pergale paversti nepavyko – vienintelį smūgį į vartų plotą bulgarai atliko 91-ą susitikimo minutę, kai galva smūgiavusio Kirilo Despodovo bandymą pasižymėti atrėmė šeimininkų vartininkas Matko Obradovičius.

Šioje poroje varžovų pranašumą pripažinsianti ekipa gali tapti kita Vilniaus „Žalgirio“ varžove UEFA Europos lygos atrankoje. Toks scenarijus taps realybe jei vilniečiai nepranoks Budapešto „Ferencvaros“ futbolininkų, kuriems pirmosiose rungtynėse svečiuose mūsiškiai nusileido rezultatu 0:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)