Kone metams dėl pandemijos atidėtame turnyro finale Denveryje (JAV) šeimininkai susigrūmė su Meksikos futbolininkais.

Permainingose rungtynėse pastarieji dukart buvo išsiveržę į priekį po Jesuso Coronos ir Diego Lainezo tikslių smūgių.

JAV atsakė jaunųjų savo talentų įvarčiais: 27-ą min. rezultatą lygino Giovanni Reyna, 82-ą min. – Westonas McKennie.

Veiksmas persikėlė į pratęsimą, kuriame lemiamas buvo 114-ą min. Christiano Pulisičiaus realizuotas 11 m baudinys.

Tiesa, jau pasibaigus pagrindiniam pratęsimo laikui Andresas Guardado turėjo tobulą galimybę dar kartą grąžinti pusiausvyrą, bet jo nuo 11 m žymos smūgiuotą kamuolį atmušė tik po priverstinio keitimo antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs atsarginis JAV vartininkas Ethanas Horvathas.

Įtampa aikštėje liejosi per kraštus: kelis kartus tarp žaidėjų kilo susistumdymai, pratęsimo metu kai kurie jau griebė vieni kitiems už gerklės.

Pačioje finalo pabaigoje JAV žaidėjai buvo apmėtyti iš tribūnų svečių aistruolių pilnomis plastikinėmis stiklinėmis, viena kliuvo ir šalia buvusiam meksikiečiui Luisui Romo.

Sumaištį stadione geriausiai iliustravo tiesioginės transliacijos metu per tribūnoje įrengtą televizijos studiją, kurioje tuo metu rungtynes su vedėjais aptarinėjo buvęs JAV rinktinės kapitonas Clintas Dempsey, stryktelėjęs žiūrovas.

Rungtynes Denveryje stebėjo apie 38 tūkst. sirgalių.

Pusfinaliuose JAV 1:0 palaužė Hondūrą, o Meksika tik baudinių serijoje 5:4 eliminavo Kosta Riką.

Pastaroji tokiu pačiu būdu bei identišku serijos rezultatu pralaimėjo Hondūrui ir rungtynes dėl trečios vietos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)