Nugalėtojų gretose vėl ryškiausiomis spalvomis spindėjo Kevinas Pangosas, likęs arti dvigubo dublio – 22 taškai (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.) ir 8 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Šiose rungtynėse „Zenit“ visiškai sustabdė iki tol serijoje katalonų ekipą į priekį tempusį Brandoną Daviesą, kuris per 25 min. pelnė vos 1 tašką ir prametusį visus metimus iš žaidimo (0/6 dvit., 1/2 bauda). Aukštaūgis mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas vos vieną atkovotą kamuolį bei atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Kaip ir iki šiol atkrintamosiose, blankiai sužaidė „Barcos“ žvaigždė Nikola Mirotičius, per beveik 30 min. pelnęs 7 taškus (1/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 8 naudingumo balus.

Ekipą į priekį traukė Nickas Calathesas, pelnęs 19 taškų (5/6 dvit., 3/7 trit.) bei surinkęs 17 naudingumo balų.

Pirmame kėlinyje šeimininkai demonstravo neįtikėtiną užsivedimą, didžiulę koncentraciją gynyboje ir puikiai veikiantį puolimą – po pirmo ketvirčio Xavi Pascualio auklėtiniai pirmavo 25:13.

Antro ketvirčio pirmose minutėse „Zenit“ pranašumas siekė net 14 taškų – 27:13.

Nors šeimininkų puolimą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams pristabdyti pavyko, įsibėgėti puolime „Barcelonai“ nepavyko. Per antrą kėlinį vėl pelnyta tik 13 taškų: per ilgąją pertrauką švieslentė fiksavo dviženklį „Zenit“ pranašumą – 36:26.

Vaizdas po pertraukos nesikeitė. „Zenit“ ne tik išlaikė dviženklį pranašumą, bet po Kevino Pangoso tritaškio ir dvitaškio trečio kėlinio antroje pusėje pirmavo triuškinančia persvara 55:36.

Po trijų ketvirčių „Zenit“ pranašumas abejonių nekėlė – 58:38.

Lemiamame kėlinyje „Barca“ ėmė rodyti gyvybės ženklus: likus kiek mažiau nei 5 min. po Nicko Calatheso ir Rolando Smito taškų katalonų klubas sumažino atsilikimą iki 12-os (63:51).

Keturi paeiliui K. Pangoso taškai leido šeimininkams kiek ramiau atsipūsti – 69:53.

„Zenit“ užtikrintai baigė rungtynes ir iškovojo pergalę 74:61 (25:13, 11:13, 22:12, 16:23).

Lemiamos penktosios rungtynės Barselonoje – kitą antradienį.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 22, Alexas Poythressas 12, Austinas Hollinsas ir Tarikas Blackas po 11, KC Riversas ir Billy Baronas po 7, Will Thomas 4, Andrejus Zubkovas (per 14'), Dmitrijus Chvostovas (per 3'), Vladislav Truškinas (per 1') ir Denisas Zacharovas (1') taškų nepelnė.

„Barcelona“: Nickas Calathesas 19, Cory Higginsas 13, Kyle Kuric 8, Nikola Mirotičius 7, Rolands Smits 6, Leandro Bolmaro 4, Adam Hanga 2, Brandon Davies ir Pierre Oriola po 1.