„Loko“ krepšininkai trečiame kėlinyje pirmavo 16 taškų (55:39), o ketvirto ketvirčio pradžioje – 13 taškų skirtumu (75:62), bet dviženklio atotrūkio neišlaikė ir leido chimkiečiams paskutinę minutę išlyginti rezultatą – 87:87.

Lemiamu metu sudėtingą tritaškį per Jordano Mickey rankas pataikė M. Kalnietis, bet Sergejus Monia atsakė tuo pačiu – 90:90. Visgi krasnodariečiams pavyko išvengti pratęsimo, kai pergalingą dvitaškį smeigė komandos naujokas Nigelis Williamsas-Gossas, o Aleksejaus Švedo desperatiškas tritaškis aidint sirenai tikslo nepasiekė.

M. Kuzminskas per 37 min. sumetė 24 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 8 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

M. Kalnietis per 32 min. pasižymėjo 5 taškais (0/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/2 baudos) ir net 15 rezultatyvių perdavimų.

21 tašką nugalėtojams pasiūlė Kevinas Hervey.

Šeimininkams 27 taškus (4/12 tritaškiai) ir 10 rezultatyvių perdavimų sukaupė A. Švedas, 20 taškų – J. Mickey.

Pirmame tarpusavio mače VTB lygoje 102:91 pajėgesni buvo tuomet dar Rimo Kurtinaičio treniruoti „Chimki“ vyrai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)