Pirmą kartą laimėti sugebėjo Kevino Duranto, Kyrie Irvingo ir Jameso Hardeno trijulė. Jų vedama Bruklino „Nets“ (10-8) komanda namuose 128:124 (36:25, 30:31, 30:26, 32:42) nugalėjo Majamio „Heat“ (6-9).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė K. Durantas, kuris pelnė 31 tašką. K. Irvingas įmetė 28 taškus, o neseniai mainų būdu iš Hjustono „Rockets“ atvykęs J. Hardenas prie pergalės pridėjo 12 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Lemiamu metu spindėjo K. Irvingas, kuris net 18 taškų pelnė ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes įžaidėjas smeigį svarbų tritaškį, leidusį atsiplėšti 116:112, o netrukus po jo dvitaškio „Nets“ tapo nepavejami – 120:112.

Pralaimėtojų neišgelbėjo Bamo Adebayo geriausias karjeros pasirodymas. „Heat“ vidurio puolėjas per 38 minutes pelnė 41 tašką, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Majamio klubas žaidė be Jimmy Butlerio bei Tylerio Herro.

„Nets“: Kevinas Durantas 31, Kyrie Irvingas 28, Joe Harrisas 23, Jamesas Hardenas 12 (11 rez. perd.), Jeffas Greenas 11.

„Heat“: Bamas Adebayo 41 (9 rez. perd.), Goranas Dragičius 19, Duncanas Robinsonas ir Kendrickas Nunnas po 18.

Kitose rungtynėse svarbų pasiekimą užfiksavo Stephenas Curry, bet jo vedama „Golden State Warriors“ ekipa patyrė pralaimėjimą.

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 108:127 (30:39, 17:38, 25:31, 36:19) neprilygo puikią formą demonstruojantiems Jutos „Jazz“ (12-4) krepšininkams.

S. Curry per 27 minutes pelnė 24 taškus ir pataikydamas 5 tolimus metimus pagal juos aplenkė legendinį Reggie Millerį. S. Curry per karjerą dabar yra pataikęs 2562 tritaškius, o R. Milleris – 2560.

S. Curry dabar yra antras geriausias visų laikų NBA snaiperis. Pirmoje vietoje pagal pataikytus tritaškius yra Ray Allenas, kurio sąskaitoje – 2973 tolimi metimai. Snaiperis tiek pataikė per 1074 rungtynes. S. Curry yra sužaidęs 715 mačų.

Oklando klubas Solt Leik Sityje subyrėjo jau pirmoje susitikimo pusėje, o varžovus triuškinę „Jazz“ krepšininkai iškovojo jau aštuntąją pergalę iš eilės.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 23, Mike'as Conley 17, Jordanas Clarksonas ir Bojanas Bogdanovičius po 14, Joe Inglesas 13, Rudy Gobertas 11 (14 atk. kam.).

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 24, Jamesas Wisemanas 15, Andrew Wigginsas 13, Jordanas Poole'as 10.