Jau po pirmų 5 minučių Serbijos sostinėje svečiai įgijo dviženklę persvarą.

Ir nors antrame kėlinyje „Crvena Zvezda“ kibo į atlapus, dar vieno spurto po didžiosios pertraukos pakako užtikrintai pergalei.

Po mėnesio pertraukos Šarūnas Jasikevičius galėjo verstis aukštaūgių Nikola Mirotičiaus ir Brandono Davieso paslaugomis – užribyje liko tik vis dar traumuotas Victoras Claveras.

B. Daviesas per 15 min. pelnė 9 taškus, N. Mirotičius per 17 min. pridėjo 6 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 11, Jordanas Loydas 9, Corey Waldenas 8, Dejanas Davidovacas 7;

„Barcelona“: Cory Higginsas 14, Pierre'as Oriola 12, Rolandas Šmitas 11, Nickas Calathesas 10.

Atkaklioje dvikovoje Maskvoje penktadienį CSKA 83:89 (21:15, 17:23, 28:25, 17:26) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams.

Pirmoje dvikovos dalyje CSKA turėjo inciatyvą savo rankose ir pirmavo 10 taškų, tačiau įpusėjus rungtynėms įsivėlė į kovą taškas į tašką.

„Fenerbahče“ pabaigoje surengė lemiamą spurtą 8:0, išsiveržė į priekį 78:75 ir pergalės iš rankų nebepaleido. Tuo didžiąja dalimi pasirūpino Stambulo ekipos žvaigždės Nando De Colo ir Janas Vesely, kartu surinkę 70 naudingumo balų.

N. De Colo per 31 min. pelnė 22 taškus (6/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai 4/4 baudos), atkovojo 2, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, padarė klaidą ir surinko 38 naudingumo balus.

J. Vesely per 35 min. pelnė 24 taškus (10/15 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Edgaras Ulanovas nugalėtojams per 18 min. taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 0 naudingumo balų.

CSKA: Tornike Šengelija 18, Danielis Hackettas, Janis Strelniekas ir Nikola Milutinovas – po 12, Mike'as Jamesas 11.

Fenerbahče“: Janas Vesely 24 (32 naud.b.), Nando De Colo 22 (9 rez.p., 38 naud.b.), JArellas Eddie 17, Dyshawnas Pierre'as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)