Per pirmą kėlinį 4 tritaškius pataikę žalgiriečiai užtikrintai pirmavo ir jei ne Luko Lekavičiaus pražanga prieš Kostą Slouką, leidusi šiam triskart pataikyti nuo baudų metimo linijos, skirtumas galėjo būti didesnis. Tiesa, greitasis „Žalgirio“ įžaidėjas sukūrė Eurolygos gražiausių epizodų apžvalgos vertą pasirodymą, kai per likusias 4 sek. persivarė visą aikštę ir pataikė dvitaškį (26:20).

Antrajame ketvirtyje Augustine'as Rubitas sėkmingai grūmėsi po krepšiu, tritaškį pataikė Nigelas Hayesas (36:29), tačiau tuomet Georgioso Bartzoko auklėtiniai ėmė kibiau gintis, surengė spurtą 0:9, kol galiausiai po Livio Jean-Charleso dėjimo į krepšį iš viršaus persvėrė rezultatą savo naudai – 36:37.

Atsigauti kėlinio pabaigoje Lietuvos čempionams padėjo taiklus Artūro Milaknio tolimas šūvis ir Martyno Gebeno dvitaškis. Įpusėjus mačui „Žalgiris“ pirmavo minimaliu skirtumu 45:44.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiriui“ problemų kėlė Georgiosas Printezis, pelnęs 6 savo komandos taškus iš eilės, tačiau ir „Žalgiris“ surado savo lyderį – J. Lauvergne'as sėkmingai draskė svečių gynybą prie krepšio, pelnė 11 taškų ir padėjo aikštės šeimininkams padidinti persvarą 61:54.

Pirėjo ekipa rankų nenuleido ir paskutinio ketvirčio pradžioje surengusi spurtą 0:7 išlygino rezultatą – 67:67.

Kėlinio pabaigoje tritaškiais prapliupę du Pirėjo komandos veteranai Vassilis Spanoulis ir G. Printezis leido svečiams perimti iniciatyvą (72:79). Vis dėlto žaliai balti pademonstravo charakterį, spurtavo 9:0 ir išplėšė pergalę.

Rungtynių didvyriu tapo Thomas Walkupas, perėmęs kamuolį iš K. Slouko ir pataikęs dvitaškį paskutinę rungtynių sekundę.

Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 21 (7 atk.k., 27 naud.b.), Artūras Milaknis 11, Augustine'as Rubitas 10, Rokas jokubaitis 8, Nigelas Hayesas ir Paulius Jankūnas po 7, Marius Grigonis 6, Thomas Walkupas 5, Lukas Lekavičius 4, Martinas Gebenas 2.

Joffrey Lauvergne'as prieš "Olympiakos"

Olympiakos“: Kostas Sloukas 16, (6 rez.p., 6 kl.), Georgios Printezis 16, Sasha Vezenkovas 11, Vassilis Spanoulis 9, Aaronas Harrisonas 8.

"Žalgiris" - "Olympiakos" rungtynių statistika

Dvikovoje Kaune nedalyvavo dėl teigiamo COVID-19 testo izoliuotas Marekas Blaževičius.

Pirmajame rate po dramatiškos kovos „Žalgiris“ išvykoje 68:67 nugalėjo Pirėjo komandą.

Kitą savaitę M. Schillerio auklėtinių vėl laukia dviejų rungtynių iššūkis – Ispanijoje per tris dienas susigrums su Valensijos „Basket“ ir Vitorijos „Baskonia“.