Katalonai nuo rungtynių pradžios pradėjo diktuoti savo sąlygas aikštėje ir išsiveržė į priekį 14:4, o pirmą kėlinį laimėjo 22:13, tačiau antrąjį ketvirtį spurtu 8:0 pradėję aikštės šeimininkai išlygino žaidimą.

Tiesa, neilgai. Po truputį „Barca“ vėl pradėjo auginti skirtumą ir įpusėjus dvikovai pirmavo 49:38. Sėkmingai trečiąjį kėlinį sužaidę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai likus žaisti 10 minučių rungtynėse jautėsi saugiai – skirtumas išaugo iki 16 taškų (73:57).

Įsibėgėję katalonai net neleido varžovams pagalvoti apie intrigą šioje dvikovoje, padidino skirtumą iki 26 (86:63) taškų ir užtikrintai triumfavo.

Nugalėtojams Kyle'as Kuričius pelnė 25 taškus, 15 pridėjo Corry Higginsas, 14 – Artiomas Pustovijus, 11 – Leandro Blomaro, o Nicko Calatheso sąskaitoje – dvigubas dublis – 11 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Manresos „Baxi“ komandoje tarp rezultatyviausių buvo nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Martynas Sajus. Lietuvis per 16 min. pelnė 12 (4/6 dvitaškiai, 4/5 baudos ) taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviau už M. Sąjų žaidė tik M. Janningas ir J. Vauletas, pelnę atitinkamai 16 ir 13 taškų.