24 minutes ant Mineapolio „Target Center“ arenos parketo praleidęs JV per jas surinko 22 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei dvi klaidas.

Galingą atkarpą uteniškis sužaidė antrojo kėlinuko viduryje. Pasižymėjęs dvitaškiu iš po krepšiu aukštaūgis kitoje atakoje pataikė užtikrintą metimą iš vidutinio nuotolio, o po kelių akimirkų smeigė tritaškį į „Timberwolves“ krepšį. Septyni Jono paeiliui pelnyti taškai padėjo komandai atitrūkti rezultatu 52:34.

Įsimintiniausią savo epizodą lietuvis sukūrė su dinamiškojo „Grizzlies“ įžaidėjo Ja Moranto pagalba. Po atlikto derinio du-prieš-du Memfio komandos gynėjas pakabino kamuolį link krepšio, o dėjimu dešine ranka ataką užbaigęs Valančiūnas trečio ketvirčio viduryje padidino svečių persvarą iki 80:60.

Ketvirtajame kėlinuke Minesotos krepšininkai kiek sumažino savo atsilikimą, tačiau nesugebėjo perimti iniciatyvos ir mesti rimtesnio iššūkio Tenesio valstijos ekipai.

Tiesioginiu Valančiūno oponentu tapęs Karl-Anthony Townsas sužaidė dar vienas nuviliančias rungtynes. Per 27 sužaistas minutes vidurio puolėjas pasižymėjo tik 14 taškų, 9 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais. Per pirmuosius du ikisezoninius mūšius su „Grizzlies“ Minesotos ekipos lyderis pataikė vos 2 iš 12 mestų tritaškių.

2015-ų metų naujokų biržos pirmasis šaukimas nesulaukė solidesnės pagalbos iš šiais metais identiškos garbės sulaukusio Anthony Edwardso. Vos vieną iš septynių tolimų metimų realizavęs gynėjas surinko 12 taškų, tačiau įkvėpė komandos sirgalius gražiu bloku į greitą puolimą nuskubėjusiam De'Anthony Meltonui.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 19 (4/9 dvit., 3/9 trit.), Rondae Hollis-Jeffersonas 17 (6/6 dvit., 5/6 baud.), Karl-Anthony Townsas 14, Jarrettas Culveris 13, Anthony Edwardsas 12 taškų.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22, Dillonas Brooksas 21, Ja Morantas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 16 (8 atk. kam.), Graysonas Allenas 13, De'Anthony Meltonas 11, Desmondas Bane'as 10 taškų.

Du sykius „Timberwolves“ ekipą įveikę Memfio krepšininkai po pastarosios akistatos grįš į Tenesio valstiją, kur jų laukia du paskutiniai pasiruošimo sezonui susitikimai. Naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį bei iš šeštadienio į sekmadienį „Grizzlies“ egzaminuos Atlantos „Hawks“ komandą.

Reguliarųjį sezoną Valančiūno atstovaujama komanda pradės kitą trečiadienį, gruodžio 23-ią dieną. Šventų Kūčių išvakarėse Grizliai namuose priims San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)