Sunkiai sezoną pradėjusios „Pieno žvaigždės“ sparčiai kyla turnyrinėje lentelėje ir dabar puikuojasi 5-oje vietoje.

„Šiauliai“ po dviejų pergalių iš eilės vėl patyrė pralaimėjimą ir iš 10-osios pozicijos aukštyn nekyla.

Pasvaliečiams E. Želionis per 28 min. pelnė 22 taškus (4/8 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko net 37 naudingumo balus.

Kovą dėl kamuolių „Pieno žvaigždės“ laimėjo 43:29, o rezultatyvių perdavimų atliko 27.

Šiauliečiams Elvaras Fridrikssonas pelnė 15 taškų.

Svarų savo žodį „Pieno žvaigždės“ tarė antrame kėlinyje. Spurtas 8:0 leido įgyti dviženklį pranašumą (39:29). Įspūdingai pasvaliečius į priekį traukė Edgaras Želionis dar iki pertraukos surinkęs 21 naudingumo balą. „Pieno žvaigždės“ pranašumą išsaugojo iki ilgosios pertraukos (42:32).

Pasvaliečiai toliau didino apsukas, o E. Želionio taiklūs tolimi metimai tapo dar vienu svečių galvos skausmu. 20 taškų pranašumą aptirpdę „Šiauliai“ prieš lemiamą atkarpą suteikė sau vilties (62:49).

Visgi ketvirtame kėlinyje solidesni buvo pasvaliečiai. „Šiauliai“ kesinosi priartėti iki vienženklio pranašumo (71:59), tačiau šeimininkams šturmą pavyko sutramdyti.

Įsibėgėję pasvaliečiai laimėjo jau septintą iš pastarųjų aštuonių savo žaistų susitikimų tiek LKL, tiek ir KMT turnyre.

„Pieno žvaigždės“: E. Želionis 22 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 19 (8/9 dvitaškiai), Tomas Lekūnas 11, Danielis Amigo 10 taškų.

„Šiauliai“: E. Fridrikssonas 15 (5 klaidos), Arminas Urbutis ir Andy Van Vlietas (7 atk. kam.) po 11, Denisas Krestininas 10 taškų.

Pirmo rato tarpusavio akistatoje Šiauliuose po tritaškio paskutinę sekundę 81:80 taip pat triumfavo „Pieno žvaigždės“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)