Iš duobės neišlipa Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (3-5) ekipa, kuri svečiuose 76:83 (17:15, 17:16, 20:18, 22:24) nusileido Kazanės UNIKS (3-2) klubui.

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką pelnęs Isaiah Canaanas. Pralaimėtojams 16 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų surinko Aleksejus Švedas, prametęs visus 7 savo tritaškius.

Po šios nesėkmės „Chimki“ turnyrinėje lentelėje nukrito į aštuntąją vietą.

Greta R. Kurtinaičio kariaunos turnyrinėje lentelėje yra Kazio Maksvyčio vadovaujama „Parma“ (2-3), kuri sekmadienį 61:95 (16:24, 15:26, 9:18, 21:27) nepasipriešino Maskvos CSKA (5-2) komandai.

Adas Juškevičius ir CSKA žvaigždė Mike‘as Jamesas buvo rezultatyviausi mačo žaidėjai. Lietuvis per 23 minutes surinko 16 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 17 naudingumo balų.

M. Jameso sąskaitoje – taip pat 16 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas per 18 minučių.

Kitas lietuvis Eigirdas Žukauskas į CSKA krepšį per 24 minutes įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 9 balų naudingumą.

Pergale Rusijoje sekmadienį džiaugėsi tik Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis, kurie su Krasnodaro „Lokomotiv“ (6-2) svečiuose 106:79 (28:24, 23:22, 19:17, 36:16) sutriuškino Krasnojarsko „Jenisej“ (1-5).

M. Kuzminskas per 27 minutes įmetė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Krasnodaro Lokomotiv krepšininkai (Lokomotiv klubo nuotr.)
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)