„Tottenham“ pasiekė jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Apsukų nemažinantys Jose Mourinho auklėtiniai namuose 2:0 pranoko „Manchester City“.

Sostinės ekipą jau 5-ąją minutę į priekį išvedė Heung-min Sonas, o 65-ąją minutę rezultatą padvigubino Giovani Lo Celso.

Lygos lyderiais tapę „Tottenham“ futbolininkai kitame ture kovos su „Chelsea“ atstovais, kurie kvėpuoja kaimynams į nugaras. „Mėlynieji“ šeštadienį svečiuose 2:0 įveikė „Newcastle“.

10-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Federico Fernandezas, o 65-ąją minutę Franko Lampardo kariaunos pergalę įtvirtino Tammy Abrahamas.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Brighton“ 2:1 palaužė Birmingemo „Aston Villa“ vienuolikę.

Nugalėtojai susitikimą baigė dešimtyje – per paskutines dvi minutes dvi geltonas korteles užsidirbo klubo lyderis Tariq‘as Lamptey.