10-ojo turo rungtynėse namuose „Baskonia“ (4/4) krepšininkai 93:72 (20:23, 26:16, 20:19, 27:14) patiesė Atėnų „Panathinaikos“ (2/6) atstovus.

Nors po trijų kėlinių „Baskonia“ pranašumas siekė tik 8 taškus (66:58), ketvirtajame šeimininkai tritaškiais tiesiog subombardavo varžovų krepšį ir baltą vėliavą „Panathinaikos“ stovyklą privertė iškelti anksčiau laiko.

„Baskonia” pataikė 13 iš 29 tritaškių (44,8 proc.), kovą po lenta laimėjo 36-24, o pagal efektyvumo koeficientą varžovus pranoko 119-60.

Rokas Giedraitis per 27 min. surinko 12 taškų, iš kurių 10 pelnė paskutiniame kėlinyje. Snaiperis pataikė 3/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 9 efektyvumo balus.

Tadas Sedekerskis per 9 min. pridėjo 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, , atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir susitikimą baigė su 5 efektyvumo balais.

Rezultatyviausi tarp nugalėtojų buvo po 19 taškų pelnę Luca Vildoza (5/7 trit.) ir Alecas Petersas (4/5 trit.). Pierria Henry pridėjo 14 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Panathinaikos“ 17 taškų surinko Ioannis Papapetrou, 15 – Nemanja Nedovičius.

Tuo metu antradienį Kauno „Žalgirį“ nuskriaudusi Maskvos CSKA (7/3) ant balto žirgo išjojo ir iš Miuncheno. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai iškovojo jau penktą pergalę paeiliui – 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21) nugalėjo šį sezoną labai sėkmingai rungtyniaujančią „Bayern“ (7/3) komandą.

Rungtynėse, kuriose dauguma taškų buvo „verčiama“ per baudos aikšteles, CSKA pranašumą po pertraukos susikrauti padėjo dominavimas kovoje dėl atšokusių kamuolių, kurią svečiai laimėjo 35-23.

Pažymėtina, kad „Bayern“ per visą mačą išmetė vos 8 tritaškius, iš kurių pataikė 3. CSKA taiklumas metant iš toli irgi toli gražu buvo ne toks, koks Kaune – maskviečiai Miunchene realizavo 6 iš 26 tritaškių.

CSKA gretose rezultatyviausias ir vėl buvo Mike'as Jamesas, surinkęs 25 taškus (5/8 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.).

Nikola Milutinovas pridėjo 18 (8/8 dvit.) taškų ir 12 atkovotų kamuolių, Willo Clyburno sąskaitoje – 13 taškų.

„Bayern“ 19 taškų surinko Wade'as Baldwinas, 18 taškų – Jaleno Reynoldso sąskaitoje.

Eurolygos turnyro lentelė nesibaigus 10 turui (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)