Rungtynių pradžią galingai pradėję Igorio Kokoškovo auklėtiniai antrojo kėlinio pradžioje atidavė rungtynių kontrolę aikštės šeimininkams.

Mėginimai pristabdyti įsibėgėjusius baskus kažkiek pasiteisino, tačiau po Vitorijos komandos spurto 9:0 paskutinio kėlinio pradžioje svečiai galutinai nuleido rankas.

Per paskutines 10 min. „Fenerbahče“ pelnė vos 9 taškus, o skirtumas tarp komandų tapo triuškinamu – 18 taškų.

Vienu iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Rokas Giedraitis. Jis per 31 min. pelnė 19 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po du kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyvesnis ir naudingesnis šioje dvikovoje už lietuvį buvo tik Alecas Petersas. Šio sąskaitoje 25 taškai ir 31 naudingumo balas.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per beveik 10 min. taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

Stambulo komandos marškinėlius vilkintis Edgaras Ulanovas per 25 min. taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

Kitas rungtynes „Fenerbahče“ penktadienį žais svečiuose su Madrido „Real“, o „Baskonia“ ketvirtadienį namie priims Atėnų „Panathinaikos“.

Baskonia“: Alecas Petersas 25 (31 naud.b.), Rokas Giedraitis 19, Zoranas Dragičius 16, Luca Vildoza 11.

Fenerbahče“: Janas Vesely 15, Dyshawnas Pierre'as ir Kenanas Sipahi po 11, Lorenzo Brownas 10, Ali Muhammedas 9.

Paskutinėse antradienio rungtynėse Valensijos „Basket“ (5-3) namie 95:83 (22:21, 23:20, 25:25, 25:17) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2-5) krepšininkus. Pastarieji patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Dvikova vyko įtemptai iki ketvirto kėlinio pradžios, o tuomet Valensijos ekipa sužaidė puikią atkarpą, susikrovė 15 taškų (95:80) pranašumą ir triumfavo.

Basket“: Klemenas Prepeličius 18, Derrickas Williamsas 14, Martinas Hermannssonas 13, Mike'as Tobey ir Fernando San Emeterio po 11.

Panathinaikos“: Shelvinas Mackas 15, Konstantinos Mitoglou, Howardas Sant-Roosas ir Ionnis Papapetrou po 11, Aaronas White'as 9.