V. Micičius nugalėtojams per 33 minutes pelnė 33 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, prasižengė 5 kartus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Beveik iki trečiojo kėlinio sąlygas aikštėje diktavo Atėnų ekipa, tačiau dvikovos pabaigoje iniciatyvą perėmė E. Atamano auklėtiniai. O prie to labiausiai prisidėjo V. Micičius, vien per trečią kėlinį pelnęs 17 taškų.

Aikštės šeimininkams pačioje pabaigoje pavyko atkurti nedidelę intrigą, bet susigrąžinti pergalės Graikijos čempionams nepavyko – neužteko laiko.

„Panathinaikos“ ekipai negalėjo padėto traumuotas Nemanja Nedovičius, o Stambulo komandoje nežaidė Shane'as Larkinas ir Bryantas Dunstonas.

Panathinaikos“: Shelvinas Mackas 18, Georgios Papagiannis 16, Ioannis Papapetrou 12, Aaronas White'as 11.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 33, Krunoslavas Simonas 12, Dogusas Balbay 9, Tiboras Pleissas 8, Adrienas Moermanas 7.

Kitose penktadienio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ (6-2) namie 90:79 (21:18, 16:21, 25:21, 28:19) nugalėjo Valensijos „Basket“ (4-2) komandą.

Bayern“: Vladimiras Lučičius 22 (35 naud.b.), Paulas Zipseris 20, Jajuanas Johnsonas 17 (8 atk.k.), Malcolmas Thomas 11.

Basket“: Klemenas Prepeličius 18, Bojanas Dubljevičius 12, Nikola Kaliničius 10.

Paskutinėje dvikovoje šią savaitę Vilerbano ASVEL (1-5) namie 53:66 (11:12, 10:16, 16:16, 16:22) nusileido trečią pergalę iškovojusiai Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-1) komandai.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 18 min. pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

ASVEL: Charlesas Kahudi 14, Moustapha Fallas 10, Davidas Lighty 10.

Zenit“: Willas Thomas 14, Alexas Poythressas 12, Artūras Gudaitis, Billy Baronas ir Mateuszas Ponitka po 9.