Ketvirtadienį Europos lygos mačą Belgijoje sensacingai pralaimėjusi „Tottenham“ ekipa reabilitavosi ir vietiniame fronte pasiekė sunkią pergalę 2:1.

Harry Kane‘as 13-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, tačiau 56-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Tariqas Lamptey.

Sužaidus 70 minučių Jose Mourinho nutarė į aikštę išleisti G. Bale‘ą, kuriam prireikė vos 3 minučių. Nuo suolo pakilęs valas po Sergio Reguilono perdavimo mušė galva ir padovanojo savo klubui pergalę.

Tai buvo pirmasis G. Bale‘o įvartis „Tottenham“ gretose nuo 2013 metų, kai jis paliko Londoną ir išvyko į Madrido „Real“. Prieš mėnesį puolėjas grįžo į Angliją pagal nuomos sutartį.

„Nuostabus jausmas. Pakilęs nuo suolo tiesiog norėjau padėti komandai laimėti. Įtaką rungtynėms pavyko padaryti labai greitai, todėl esu labai laimingas“, – po mačo sakė 31-erių futbolininkas.

Londono komanda turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą.