Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barca“ (6-2) namuose 81:74 (19:20, 22:12, 21:20, 19:22) nugalėjo pirmą kartą suklupusią Tenerifės „Iberostar“ (6-1) ekipą.

Katalonai pamatus pergalei padėjo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 10:2 bei įgijo dviženklį pranašumą 40:30.

Po pertraukos „Barca“ atsiplėšė dar labiau (56:43), o „Iberostar“ atsitiesti per likusį laiką nesugebėjo.

„Barceloną“ į priekį vedė 16 taškų pelnęs Alexas Abrinesas. 14 taškų įmetė Nickas Calathesas, 13 – Nikola Mirotičius, 10 – Kyle‘as Kuricas, 8 – Pierre‘as Oriola.

Pralaimėtojams 19 taškų surinko Giorgi Shermadinis.

Nepaisant pralaimėjimo, Tenerifės ekipa ACB lygoje toliau užima antrą vietą.

Tuo metu dviejų lietuvių atstovaujama „Baskonia“ (6-3) išvykoje 75:71 (21:23, 13:12, 19:13, 22:23) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (1-7) klubą su Tomu Dimša.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose buvo vienas naudingiausių – jis per 33 minutes įmetė 14 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 6 minutes, per kurias sukrapštė 2 taškus (1/2 dvit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius bei surinko 4 naudingumo balus.

„Gran Canaria“ komandai paskolintas žalgirietis T. Dimša per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Tiesa, T. Dimša pasižymėjo lemiamu metu – po jo rezultatyvaus perdavimo likus žaisti 36 sekundes Mattas Costello persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (70:69).

Vis dėlto paskutinėmis sekundėmis „Gran Canaria“ klydo, o baskams pergalę dovanojo Pierria Henry, Zorano Dragičiaus ir Luca Vildozos baudų metimai.

Sekmadienį pergalę ACB lygoje pasiekė ir būsimieji Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygoje. Madrido „Real“ (8-0) krepšininkai 86:78 (28:6, 22:19, 20:30, 16:23) susitvarkė su „Valencia“ (4-4).

Valensijos klubas mačą baigė be vyriausiojo trenerio Jaume Ponsarnau, kuris už dvi technines pražangas buvo išvytas iš aikštės.