Šeštadienio vakarą „Barcelona“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Alaves“ komanda. Ispanijos vicečempionai nesugebėjo laimėti jau trečiame lygos mače iš eilės.

Ronaldo Koemano auklėtiniai atsilikinėjo po 31-ąją minutę Luiso Rioja pelnyto įvarčio, bet katalonų situacija pasitaisė sužaidus kiek daugiau nei valandą.

62-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Alaves“ žaidėjas Jota.

Jau 63-ąją minutę „Barcelona“ kiekybine persvara pasinaudojo – varžovų vartininką nuginklavo Antointe‘as Griezmannas.

Vis dėlto aikštėje dominavusi „Barcelona“ savo pranašumo taip ir neįrodė. To padaryti nepadėjo nei 80 proc. mačo laiko kontroliuotas kamuolys, nei 25:4 pranašumas pagal smūgius į vartus.

Kitose šeštadienio vakaro rungtynėse Madrido „Atletico“ svečiuose 3:1 įveikė „Osasuna“, o Bilbao „Athletic“ 2:1 pranoko „Sevilla“.