Pirmajame ture namie netikėtai nusileidę Donecko „Šachtar“ futbolininkams, šį kartą Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai išvykoje ilgą laiką atsiliko, tačiau sugebėjo išplėšti lygiąsias 2:2 (0:1) su
Menchengladbacho „Borussia“ ekipa.

Abu įvarčius Vokietijos ekipai pelnė 23-ejų prancūzas Marcusas Thuramas – legendinio gynėjo Liliano Thuramo sūnus.

Nors kamuolį kur kas ilgiau kontroliavo svečiai, būtent „Borussia“ atakos ilgą laiką buvo pavojingesnės, o M. Thuramas tobulai pasinaudojo 33 ir 58 min. gautais šansais.

Visgi ginklų svečiai nesudėjo. 87 min. Karimas Benzema sumažino atsilikimą, o per teisėjo pridėtą laiką pusiausvyrą atstatė Casemiro.

„Real“ Čempionų lygoje iškovojo pirmąjį tašką, tačiau grupėje kol kas užima paskutinę, ketvirtąją vietą.

Savo ruožtu A grupėje nugalėtojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas antrą pergalę įsirašė po atkaklios kovos Rusijoje. Bavarai 2:1 (1:0) palaužė Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkus, kuriems 70 min. buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet netrukus lemiamą žodį tarė pergalingą įvartį puikiu smūgiu pelnęs Joshua Kimmichas.

Pirmąjį antrojo turo vakarą fiksuotos ir ne vienos labai rezultatyvios rungtynės, pergales šventė ir abu Anglijos futbolo grandai – „Liverpool“ namie pamokė svečius iš Danijos, o „Manchester City“ pasiautėjo Prancūzijoje.

Visi rezultatai

A grupė

Maskvos „Lokomotiv“ 1 – 2 Miuncheno „Bayern”

13' Leonas Goretzka (1-0)
70' Antonas Mirančiukas (1-1)
79' Joshua Kimmichas (1-2)

Madrido „Atletico” 3 – 2 „Salzburg”

29' Marocsas Llorente (1-0)
40' Dominikas Szoboszlai (1-1)
47' Mergimas Berisha (1-2)
53' Joao Felixas (2-2)
85' Joao Felixas (3-2)

Standings provided by SofaScore LiveScore

B grupė

Donecko „Šachtar“ 0 – 0 Milano „Inter“

Menchengladbacho „Borussia“ 2 – 2 Madrido „Real“

33' Marcusas Thuramas (1-0)
58' Marcusas Thuramas (2-0)
87' Karimas Benzema (2-1)
93' Casemiro (2-2)

C grupė

Marselio „Olympique“ 0 – 3 „Manchester City“

„Porto“ 2 – 0 Pirėjo „Olympiakos“

11' Fabio Vieira (1-0)
85' Sergio Oliveira (2-0)

30' Dušanas Tadičius (0-1)
38' Lassina Traore (0-2)
54' Duvanas Zapata (1-2)
60' Duvanas Zapata (2-2)
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)