„Mercedes“ lyderis iškovojo 92-ąją karjeros pergalę. Pagal karjeros laimėjimus britas aplenkė legendinį Michaelį Schumacherį.

M. Schumacheris 91 pergalę iškovojo per 308 karjeros lenktynes. Jo rekordą L. Hamiltonas pagerino per 262 lenktynes.

L. Hamiltonas dar labiau padidino savo atotrūkį šio sezono pilotų įskaitoje. Britas yra surinkęs jau 230 taškų bei prieš artimiausią persekiotoją Valtteri Bottą turi 69 taškų pranašumą.

Jei šiemet L. Hamiltonas vėl taps čempionu, jis pakartos ir kitą M. Schumacheriui priklausantį rekordą – savo sąskaitoje turės 7 pasaulio čempiono titulus.

Iki šių metų čempionato pabaigos liko penki etapai.

Kitas čempionato etapas – Italijos GP. Jis įvyks po savaitės.

Iš „pole“ pozicijos startavęs šešiskart pasaulio čempionas Portugalijoje už savęs paliko komandos draugą V. Bottą.

Trečiąjį podiumo laiptelį užėmė „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas.

„Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas liko ketvirtas, o jo komandos draugas Sebastianas Vettelis finišavo dešimtas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)