Turkijos komanda įtemptame trileryje namie per pratęsimą 77:78 (10:12, 21:20, 20:17, 18:20, 8:9) nusileido Maskvos CSKA klubui (2-1).

Mačo didvyriu tapo Willas Clyburnas, kuris tritaškiu išplėšė pratęsimą, o pratęsimo pabaigoje įmetęs dvitaškį su pražanga padovanojo svečiams pergalę.

W. Clyburnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Per 30 minučių amerikietis įmetė 26 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Lemiamus rungtynių taškus CSKA lyderis pelnė palikdamas už nugaros E. Ulanovą, kuris per 33 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Lietuvos rinktinės puolėjo nugarą šiame susitikime puošė lietuviškas užrašas „Laisvė“.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Nando De Colo, kuris per 25 minutes surinko 21 tašką, 6 atkootus kamuolius, 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 18 naudingumo balų. Prancūzas nebaigė rungtynių, nes ketvirtojo kėlinio gale gavo antrą techninę pražangą.

Po N. De Colo diskvalifikacinės pražangos Mike‘as Jamesas prametė baudos metimą, o netrukus – ir tritaškį. Tuo pasinaudojo Janas Vesely, kuris iki kėlinio pabaigos likus 36 sekundėms išvedė „Fenerbahče“ į priekį 67:66.

CSKA žvaigždė M. Jamesas tuomet vėl buvo sustabdytas – bloką išrašė Dyshawnas Pierre‘as. Tuomet rusams teko prasižengti, o prie baudų metimo linijos stojęs Lorenzo Brownas neklydo – 69:66.

Vis dėlto W. Clyburno tritaškis nulėmė pratęsimą, kuriame Maskvos ekipa pirmavo iki prasidedant paskutinei minutei, kai rezultatą išlygino L. Browno dvitaškis (75:75). Negana to, M. Jamesas svarbiu metu vėl metė pro šalį, o L. Browno baudų metimai persvėrė rezultatą (77:75).

Lemiamu metu vėl iniciatyvą ant savo pečių nešęs W. Clyburnas besiverždamas link krepšio aplenkė jį dengusį E. Ulanovą, o į pagalbą lietuviui atskubėjęs J. Vesely pridarė tik dar daugiau bėdos – amerikietis pasižymėjo su čeko pražanga ir vėl į priekį išvedė CSKA (78:77).

Igoris Kokoškovas paskutinį metimą patikėjo 3 tritaškius iš 13 šiame mače pataikiusiam L. Brownui, kuris švystelėjo pro šalį, todėl sunkia pergale džiaugėsi Dimitrio Itoudžio kariauna.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 21, Jarellas Eddie 18 (6/6 trit.), Lorenzo Brownas 16 (8 rez. perd.), Janas Vesely 11.

CSKA: Willas Clyburnas 26, Mike‘as Jamesas 14, Tornikė Šengelija, Joelis Bolomboy ir Johannesas Voigtmannas po 8.

Pirmą sezono pralaimėjimą trečiadienį patyrė ir Milano „Armani“. Šį sezoną dar neklupo ir Sankt Peterburgo „Zenit“, tačiau rusams trečiadienį Eurolyga skyrė du techninius pralaimėjimus 0:20.