Po lygios kovos pirmajame kėlinyje vėliau „Žalgiris“ po truputį perėmė iniciatyvą. Trečiojo kėlinio pradžioje po Nigelo Hayeso tritaškio kauniečiai įgijo 9 taškų persvarą – 42:33.

Tačiau tuomet aikštės šeimininkai atsakė spurtu 0:11 ir išlygino kovą.

Paskutinio ketvirčio pradžioje po Roko Jokubaičio tritaškio M. Schillerio auklėtiniai vėl buvo priekyje 69:62, bet tuomet „Žalgiris“ susidūrė su problemomis puolime. Taškų Lietuvos čempionams nepavyko pelnyti beveik 7 minutes, o per tą laiką „Crvena Zvezda“ vėl ėmė kvėpuoti svečiams į nugarą (69:67).

Visgi lemiamu momentu „Žalgirį“ į priekį vėl patraukė geriausiu rungtynių žaidėju buvęs Lukas Lekavičius, pataikęs du itin svarbius baudų metimus.

Belgrado komandos pastangos atsakyti taikliu metu buvo bergždžios, o kauniečių pergalę baudų metimais įtvirtino Marius Grigonis ir N. Hayesas.

L. Lekavičiui tai buvo puikios rungtynės. Reaktyvinio įžaidėjo sąskaitoje 16 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), 4 rezultatyvūs perdavimai, dvi klaidos, 6 išprovokuotos pražangos ir 20 naudingumo balų.

Lukas Lekavičius Belgrade

Jam puikiai talkino sezono pradžios atradimu tapęs Rokas Jokubaitis, kuris pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Pažymėtina, kad „Žalgiris“ suklydo net 15, o varžovai – tik 7 kartus.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 19, Torrianas Waldenas ir Dejanas Davidovacas po 11, Langstonas Hallas 9, Ogjenas Kuzmičius 8.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16 (4/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos, 4 rez.p., 20 naud.b.), Joffrey Lauvergne'as 12 (8 atk.k.), Rokas Jokubaitis 9 (6 atk.k., 5 rez.p.), Nigelas Hayesas ir Augustine'as Rubitas po 8, Steve'as Vasturia ir Martinas Gebenas po 5, Paulius Jankūnas 4 (5 atk.k.), Thomas Walkupas ir Artūras Milaknis po 0.

"Crvena Zvezda" – "Žalgiris" statistika

Rungtynių statistika

„Crvena Zvezda“Statistika„Žalgiris“
17/39 (43,6 proc.)Dvitaškiai20/33 (60,6 proc.)
7/25 (28 proc.)Tritaškiai6/16 (37,5 proc.)
14/16 (87,5 proc.)Baudos17/19 (89,5 proc.)
23Atk. kam.34
12Rez.perd.16
7Per. kam.3
7Klaidos15
2Blokai1

Ši savaitė Eurolygoje – dviguba. Antrąsias rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį namie su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais. Tai bus pirmosios Lietuvos čempionų Eurolygos rungtynės namie šį sezoną.