Pirmose C grupės rungtynėse sužaidus du kėlinius „Lietkabelis“ atsiliko vos 1 tašku – 35:36. Visgi vėliau šeimininkų laivas ėmė sparčiai grimzti.

Tvarkant „sustreikavusią“ švieslentę pertraukėlė tarp kėlinių šiek tiek užsitęsė, o po jos į aikštę sugrįžę panevėžiečiai buvo nebeatpažįstami. Per trečią ketvirtį jie sugebėjo sukrapštyti vos 3 taškus ir leido varžovams nutolti nebepavejamai – 38:53.

Be traumuoto Milošo Teodosičiaus į Lietuvą atvykę „Virtus“ krepšininkai paskutiniame kėlinyje persvarą nesunkiai išsaugojo – „Lietkabelis“ priartėjo tik tada, kai mačo baigtis jau buvo nulemta.

Rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose buvo 20 taškų (2/9 dvit., 5/12 trit.) pelnęs Kyle'as Vinalesas.

„Lietkabelis“ šiose rungtynėse pataikė vos 38,7 proc. dvitaškių (12/31) ir 32,1 proc. tritaškių (9/28). „Virtus“ realizavo 61,3 proc. dvitaškių (19/31) ir 42 proc. tritaškių (8/19). Kovą dėl kamuolių panevėžiečiai pralaimėjo 20-31.

„Lietkabelis“ prarado 16, „Virtus“ – 19 kamuolių, tačiau pagal bendrą efektyvumo koeficientą šeimininkai svečiams nusileido triuškinamai 37-92.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 20, Margiris Normantas 10, Erikas Venskus 8, Marinas Maričius 8, Gabrielius Maldūnas 5 (6 atk. kam.), Gytis Masiulis 4, Troy Barniesas 3, Vytenis Lipkevičius 2, Jokūbas Gintvainis 1 taškas. Paulius Valinskas taškų nepelnė.

„Virtus“: Awudu Abassas 19, Giampaolo Ricci 12, Amaras Alibegovičius ir Kyle'as Weemsas po 11, Amadeo Tessitori 9, Joshas Adamsas 8 taškai.

Be Lietuvos ir Italijos komandų, C grupėje taip pat žaidžia Antverpeno „Telenet Giants“ (Belgija), Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija), Andoros „MorcaBanc“ (Ispanijos lyga) ir „Monaco“ (Prancūzijos lyga) komandos.

Kitą savaitę „Lietkabelis“ išvykoje žais su „Monaco“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)