Tris kartus persvarą iššvaistę Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 4-3 palaužė „Leeds United“ vienuolikę.

Mohamedas Salah jau 4-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, bet 12-ąją minutę rezultatą lygino Jackas Harrisonas.

20-ąją minutę galva po kampinio pasižymėjo Virgilas van Dijkas, bet 30-ąją minutę pats olandas suklydo ir padovanojo įvartį Patrickui Bamfordui.

33-ąją minutę M. Salah preciziškai tiksliu smūgiu į vartų kampą vėl išvedė „raudonuosius“ į priekį, bet 66-ąją minutę „Leeds“ ekipą gelbėjo Mateušas Klichas.

Lemiamas įvartis krito 88-ąją minutę, kai trečią kartą pasižymėjo dar vieną 11 metrų baudinį realizavęs M. Salah.

Kitose rungtynėse Londono „Crystal Palace“ 1-0 palaužė „Southampton“, o „Newcastle“ 2-0 nugalėjo „West Ham“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)