D.Šalenga pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 5 taškus (0/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Akasvayu“: Spenceris Glogeras 21 taškas, Samo Udrihas, Franas Vazquezas ir Kevinas Thompsonas po 10.

„Etosa“: Lucio Angulo ir Ignacio Rodriguezas po 17 taškų, Ignacio De Miguelis 15, Brittonas Johnsenas 8.

„Akasvayu“ komanda turinti devynias pergales ir septynis pralaimėjimus užima septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Didžiausia turo staigmena užfiksuota Valensijoje, kur vietos „Pamesa“ su Mindaugu Timinsko rezultatu 80:87 (21:16, 21:22, 18:26, 20:23) pralaimėjo lygos debiutantei Menorkos „IBB Llanera“ ekipai.

Šeimininkams po krepšiais karaliavęs graikas Dimos Dikoudis surinko 21 (10 atk. kam.), serbas Vulė Avdalovičius 16, Vangelis Sklavos 11 (7 atk. kam.), o M.Timinskas ir Alberto Mirallesas — po 10 taškų. Lietuvis per 23 minutes pataikė 1 iš 3 tritaškių, 3 iš 5 dvitaškių ir 1 iš 2 baudos metimų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus. blokavo vieną metimą ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Chrisas Mossas įmetė 17, Nacho Yanezas 16, Vladimiras Krstičius 14 (5 rez. perd.), o Patricio Reynesas — 13 taškų.