Penktąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti "Penguins" (62 tšk.) ekipa šeštadienį namie po pratęsimo 3:2 nugalėjo trečiojoje pozicijoje pogrupyje esančią Niujorko "Rangers" (66 tšk.) komandą.

D.Kasparaitis šiame mače per daugiau nei 22 žaidimo minutes nė karto nesmūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir triskart gavo po dvi baudos minutes.

Pergalingą įvartį aikštelės šeimininkams 37-ą pratęsimo sekundę pelnė čekas Janas Hrdina. Likusių įvarčių autoriai "Penguins" gretose - čekas Milanas Kraftas ir Krisas Beechas.

Svečių ekipoje pasižymėjo švedas Andreasas Johanssonas ir Sandy McCarthy.