Penktadienį laimėjo ir Maskvos "Lokomotiv" komanda, namie 1:0 (0:0) nugalėjusi Vladikaukazo "Alania" vienuolikę.

Pirmuosius taškus prarado daugkartiniai Rusijos čempionai Maskvos "Spartak" futbolininkai. Jie namie mačą su Rostovo "Rostselmaš" komanda, kurioje pirmąsias 78 minutes žaidė Artūras Fomenka, baigė be įvarčių. Beje "Spatak" žaidėjas Dmitrijus Parfionovas šiame susitikime nerealizavo 11 metrų baudinio.

Lygiosiomis 1:1 (1:0) baigėsi rungtynės Samaroje tarp vietos "Krylja Sovetov" ir Elistos "Uralan" komandų. "Krylja Sovetov" pagrindinėje sudėtyje debiutavo Robertas Poškus, kuris 78 minutę buvo pakeistas.

Šeštadienį įvyks likusios ketverios pirmojo turo rungtynės.