Tokį scenarijų nulėmė „Huddersfield“ ir „West Bromwich Albion“ susitikimo baigtis. Vos dvidešimtoje vietoje iki susitikimo žengę „Huddersfield“ palaužė antroje pozicijoje įsitaisiusius svečius rezultatu 2:1 (1:1).

Šeimininkus į priekį išvedė 4-ą minutę pasižymėjęs Christopheris Willockas, tačiau 42-ą minutę rezultatą išlygino airis Dara O'Shea. Pergalingą įvartį susitikimo pabaigoje, 86-ą minutę, pelnė devyniolikmetis saugas Emile'is Smithas Rowe'as.

„West Bromwich“ pralaimėjimas garantavo „Leeds United“ vieną iš pirmųjų dviejų vietų galutinėje „Championship“ komandų rikiuotėje. 2004-ais metais iš aukščiausios lygos iškritę Lydso futbolininkai per šį laikotarpį tris sezonus (2007-10) praleido trečioje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje.

Per savo istoriją „Leeds“ tris kartus iškovojo Anglijos čempionų titulą, tačiau pastarąjį kartą klubas tą padarė dar 1992-ais metais. Įspūdingiausią žygį Europoje vidurio Anglijos klubas surengė 1975-ais – tąsyk „Leeds“ Čempionų lygos finale 0:2 nusileido Miuncheno „Bayern“.

44 susitikimus sužaidę lygos lyderiai savo sąskaitoje turi 87 taškus. Antroje vietoje esantys „West Bromwich“ per 45 rungtynes surinko 82, o laipteliu žemiau esantys „Brentford“ likus dviem turam iki čempionato pabaigos nuo „Leeds United“ atsilieka šešiais taškais.

Pergalė leido „Huddersfield“ atsiplėšti nuo dėl išlikimo „Championship“ divizione kovojančių komandų grupės. Tris paskutines vietas lygoje šiuo metu užima „Hull City“ (45 taškai), „Luton Town“ (45) ir „Barnsley“ (43).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)