34-ojo „La Liga“ turo rungtynėse svečiuose katalonai 4:1 įrodė pranašumą prieš „Villarreal“ futbolininkus.

„Villarreal“ yra paskutinieji „Barcelonos“ šio sezono varžovai, patenkantys į pirmąjį „La Liga“ turnyrinės lentelės dešimtuką.

Likusius keturis pirmenybių mačus Quique Setieno auklėtiniai žais su „Espanyol“, „Valladolid“, „Osasuna“ bei „Alaves“.

Pirmaujanti „Real“ ekipa turi keturių taškų persvarą. Jai dar liko sužaisti su „Alaves“, „Granada“, „Villarreal“ ir „Leganes“.

„Barcelona“ klubas prieš „Villarreal“ pirmavo jau 3-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė patys šeimininkai. Tiesa, 14-ąją minutę jie rezultatą išlygino.

20-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luisas Suarezas, 45-ąją minutę pasižymėjo Antoine‘as Griezmannas, o 86-ąją minutę įvartį pelnė ir Ansu Fati.

69-ąją minutę „Barcos“ lyderis Lionelis Messi nerealizavo 11 metrų baudinio.