Kovoje dėl čempionų titulo iniciatyvą perėmę Zinedine‘o Zidane‘o auklėtiniai svečiuose 1:0 įrodė pranašumą prieš Barselonos „Espanyol“ futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito prieš pat pertrauką, kai Karimas Benzema kulnu fantastiškai iškišo kamuolį tarp varžovų kojų, o puikiu perdavimu pasinaudojo vartininką nuginklavęs Casemiro.

69 proc. mačo laiko kamuolį kontroliavę svečiai po pertraukos toliau kūrė progas, tačiau antrojo įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Iki sezono pabaigos likus sužaisti po 6 rungtynes, „Real“ turi 71 tašką ir 2 taškais lenkia šį savaitgalį svarbius taškus praradusią „Barceloną“.

Pastaruosius du sezonus lygą laimėjusi „Barcelona“ šį sezoną dar žais su Madrido „Atletico“, „Villarreal“, „Espanyol“, „Valladolid“, „Osasuna“ ir „Alaves“.

„Real“ paskutinius šešis sezono mačus žais su „Getafe“, „Athletic“, „Alaves“, „Granada“, „Villarreal“ ir „Leganes“.