Penktąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti "Penguins" (60 tšk.) ekipa antradienį namie po pratęsimo 6:5 (1:1, 3:1, 1:3, 1:0) įveikė Pietryčių pogrupyje ketvirtojoje pozicijoje esančius Floridos "Panthers" (44 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvis per 27 žaidimo minutes tris kartus smūgiavo į svečių vartus, išvengė baudos minučių ir blokavo tris varžovų smūgius.

Du įvarčius nugalėtojams, įskaitant pergalingąjį antrąją pratęsimo minutę, pelnė rusas Aleksejus Kovaliovas. Dusyk pasižymėjo ir Randy Robitaille'as, po kartą - čekai Robertas Langas ir Janas Hrdina.

Įvarčių autoriai svečių gretose - Jasonas Wiemeris, Marcusas Nilsonas, Kristianas Huselius ir rusai Valerijus Bure bei Ivanas Novoselcevas.