Nate'o McMillano auklėtiniai po paskutinių sekundžių dramos 105:106 (28:30, 20:21, 32:26, 25:29) nusileido Bruklino „Nets“ klubui ir suklupo jau šeštą kartą iš eilės.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę šeimininkai dar pirmavo 103:99, tačiau Joe Harrisas per 20 sekundžių sumetė penkis taškus ir suteikė minimalų pranašumą jau brukliniečiams – 103:104.

Laikrodžiui tiksint paskutines keliolika sekundžių Domantas Sabonis vienas prieš vieną apžaidė DeAndrę Jordaną ir dvitaškiu iš po krepšio vėl išvedė į priekį saviškius (105:104), bet kitos atakos metu Spenceris Dinwiddie pataikė iš vidutinio nuotolio, o aidint sirenai Malcolmo Brogdono paleistas desperatiškas tritaškis net nelietė lanko – 105:106.

Dar vieną įspūdingą pasirodymą NBA lygoje surengė D. Sabonis, kurio sąskaitoje – ketvirtas trigubas dublis šį sezoną. Lietuvis pagal šį rodiklį pavijo net patį Giannį Antetokounmpo ir apskritai atsilieka tik nuo penkių NBA žaidėjų: Lukos Dončičiaus (12), LeBrono Jameso (11), Nikolos Jokičiaus (11), Russello Westbrooko (8) ir Beno Simmonso (5).

Domantas surinko 23 taškus (11/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 bauda), sugriebė 10 atšokusių kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

19 taškų pridėjo T. J. Warrenas, 15 – Mylesas Turneris, 13 – Dougas McDermottas, 12 – Victoras Oladipo.

Tuo metu „Nets“ gretose su dviženkliu taškų kraičiu finišavo net aštuoni krepšininkai, o daugiausiai pelnė jau minėti S. Dinwiddie – 21 taškas (11 rez. perd.) ir Joe Harrisas 15 taškų.

Nepaisant pralaimėjimo, „Pacers“ toliau tvirtai laikosi pirmajame Rytų konferencijos šešete, o paskutinį mačą prieš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį Čikagoje, kur aktyviai dalyvaus ir D. Sabonis, sužais namuose su lyderiais Milvokio „Bucks“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (65)