Į pergalių kelią sugrįžo Los Andželo „Lakers“ (37-11) klubas, kuris svečiuose 129:113 (44:22, 37:42, 23:25, 25:24) nugalėjo Sakramento „Kings“ (18-31).

Jau per pirmąjį kėlinį net 22 taškų persvarą įgijusius ir iki pat mačo galo žaidimą kontroliavusius svečius į priekį vedė trigubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas.

„Lakers“ superžvaigždė per 34 minutes įmetė 15 taškų (5/11 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“: DeAaronas Foxas 24, Buddy Hieldas 22, Harry Gilesas 16.

„Lakers“: Anthony Davisas 21, Avery Bradley 19, LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 15.

Bruklino „Nets“ (21-27) komanda svečiuose 107:113 (36:27, 25:32, 23:22, 23:32) nusileido Vašingtono „Wizards“ (17-31) ir prarado Kyrie Irvingą.

Praėjusiame mače 54 taškus pelnęs ir taip karjeros rezultatyvumo rekordą užfiksavęs K. Irvingas ketvirtajame kėlinyje patyrė kelio traumą ir mačo tęsti negalėjo.

Atlikus pirminius tyrimus, kryžminių raiščių plyšimo nustatyta nebuvo, tačiau daugiau apie traumos rimtumą paaiškės tik atlikus išsamesnius tyrimus.

Likę be lyderio, „Nets“ krepšininkai paleido pergalę iš rankų – lemiamo ketvirčio pradžioje pirmavę 99:90, likusią rungtynių atkarpą jie pralaimėjo 8:23.

„Wizards“: Bradley Bealas 34, Thomasas Bryantas 17 (10 atk. kam.), Isaiah Thomasas 12, Ishas Smithas ir Davis Bertanis po 11.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 26, Joe Harrisas 22, Garrettas Temple‘as 17, Jarrettas Allenas 13 (15 atk. kam.), Kyrie Irvingas 11.

Tuo metu Atlantos „Hawks“ (13-37) išvykoje 100:123 (26:36, 23:26, 23:35, 28:26) neprilygo Dalaso „Mavericks“ (30-19) klubui bei neteko Trae Youngo.

„Hawks“ žvaigždė trečiojo kėlinio pabaigoje susižeidė čiurną. Gynėjas kurį laiką nekilo nuo parketo, o vėliau ant jo nebesugrįžo.

Dalaso klubas šiame susitikime vertėsi be traumuotų Luka Dončičiaus, Kristapo Porzingio bei Dwighto Powello, tačiau rado naujų lyderių.

Trečiajame kėlinyje varžovus triuškinti pradėję „Mavericks“ iš toli atakavo 51 proc. taiklumu (20 iš 39).

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 27, Dorianas Finney-Smithas 22, Maximilianas Kleberas 18, Sethas Curry 15.

„Hawks“: Johnas Collinsas 26 (11 atk. kam.), Kevinas Huerteris 20, Trae Youngas 12 (6 atk. kam.).