Penktadienį namuose Sopoto krepšininkai 74:91 (19:21, 19:17, 17:28, 19:25) turėjo pripažinti vienuoliktąją vietą užimančios Ostruvo "Stal" (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipos pranašumą.

T.Pačėsas aikštelės šeimininkams pelnė 9 taškus, per 33 su puse minutės pataikęs 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavęs vienintelį baudos metimą.

T.Masiulio sąskaitoje - 4 taškai (dvitaškiai 1/3, baudos 2/2) ir 5 atkovoti kamuoliai (26 min.).

Sopoto ekipoje sėkmingiausiai žaidė Christianas Dalmau (14 tšk.), Goranas Jagodnikas (12 tšk.) bei Ištvanas Nemethas (10 taškų).

Antrąją vietą pirmenybėse užimanti Šviecų "Polpak" (10/2) ekipa namuose 105:82 (29:35, 22:20, 23:11, 31:16) sutriuškino du lietuvius savo gretose turinčią bei devintojoje pozicijoje esančią Bydgoščiaus "Astoria" (6/6) komandą.

12 taškų į svečių krepšį įmetė ir 2 rezultatyvius perdavimus atliko Andrius Lepinaitis, kuris per 15 minučių pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

Žygimantas Jonušas (26 min.) nugalėtojams pelnė 10 taškų (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 2/7).

"Astoria" gretose rezultatyviai žaidė Arvydas Čepulis, per 33 minutes įmetęs 16 taškų. Jis pataikė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 3 bei 3 baudų metimus iš 4.

Aivaro Kiaušo sąskaitoje - 11 taškų (dvitaškiai 4/5, baudos 3/4), 2 sugriebti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai.