Jaunių grupėje nugalėjo baltarusiai Aida Rubel (3822 tšk.) ir Anatolijus Košaras (4691 tšk.). Tarp lietuvių aukščiausias vietas užėmė panevėžietė Agnė Jakubauskaitė (3305 tšk.) - trečiąją bei kaunietis Simonas Jočys (4493 tšk.) - antrąją.

Latviai Aiga Grabustė (3935 tšk.) ir Janis Kibermanis (5178 tšk.) laimėjo jaunimo varžybas. Kaunietė Agnė Orlauskaitė (3123 tšk.) buvo ketvirta, o šiaulietis Darius Lunskis (4657 tšk.) - antras.

Pajėgiausias tarp vyrų buvo šiaulietis Donatas Verkys, surinkęs 4593 taškus.

Povilas Mykolaitis nugalėjo šuoliuose į tolį (7,31 m) ir aukštį (2,08 m), tačiau antrąją turnyro dieną varžybose nedalyvavo.