Istorinis momentas įvyko praėjusios nakties rungtynėse Filadelfijoje, kur „Lakers“ krepšininkai 91:108 (25:35, 25:24, 23:26, 18:23) nusileido vietos „76ers“ (30-17).

L. Jamesas pelnė 29 taškus ir dabar per karjerą jau turi surinkęs 33 655 taškus. Už jo nugaros likęs K. Bryantas savo sąskaitoje turi 33 643 taškus.

„Esu laimingas vien dėl to, jog esu minimas kalbant apie Kobe. Jis yra vienas geriausių visų laikų žaidėjų, Kobe yra legenda, jis visuomet buvo mano įkvėpimas“, – po istorinio pasiekimo sakė LeBronas.

Apie karjeros pabaigą dar negalvojantis LeBronas neslepia, kad jo taikinyje yra ir Karlas Malone'as (36 928 tšk.) bei Kareemas Abdulas-Jabbaras (38 387 tšk.).

Pasak skaičiavimų, rezultatyviausiu visų laikų žaidėju LeBronas gali tapti po trejų metų.

Los Andželo klubas šeimininkus į priekį paleido jau pirmajame kėlinyje, kai šie spurtavo 17:2 bei įgijo dviženklę persvarą. LeBrono ir 31 tašką pelniusio Anthony Daviso vedami „Lakers“ vėliau pagauti „76ers“ taip ir nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Benas Simmonsas, kuris per 41 minutę pelnė 28 taškus (12/15 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, 4 kamuolius perėmė bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Dviženklį taškų skaičių be jo surinko du Filadelfijos klubo krepšininkai.

Traumuotas Joelis Embiidas vis dar nerungtyniauja.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 29, Benas Simmonsas 28 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Alas Horfordas 16.

„Lakers“: Anthony Davisas 31, LeBronas Jamesas 29 (8 rez. perd.), Avery Bradley ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 7.