M.Pesquera prie rinktinės vairo stojo 2004 metų gegužės 13-ąją, pakeitęs 2003-aisiais į Senojo žemyno finalą komandą nuvedusį Moncho Lopezą.

Stratego vadovaujami ispanai dalyvavo Olimpinėse žaidynėse, kuriose užėmė septintąją vietą, pralaimėję tik vienerias rungtynes — ketvirtfinalyje Ispanijos ekipą įveikė JAV krepšininkai.

Europos čempionate ispanai taip pat liko be medalių. Pusfinalyje minimaliu skirtumu nusileidę vokiečiams, o mažajame finale pralaimėję prancūzams, M.Pesqueros auklėtiniai tenkinosi ketvirtąja vieta.

Realiausias kandidatais užimti Ispanijos rinktinės trenerio postą vadinami iš Vitorijos „TAU Ceramica“ komandos neseniai atleistas Pedro Martinezas ir Jose Vincente Hernandezas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.