Dviejų „lietuviškų“ komandų susitikime Bilbao „RETAbet“ (10-7) su Arnoldu Kulboka namie 88:77 (20:28, 25:12, 26:22, 17:15) įveikė Manresos „Baxi“ (8-9) su Deividu Dulkiu.

Nors laimėjo pirmasis, jo pasirodymas buvo gerokai kuklesnis. A. Kulboka per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 3 naudingumo balus.

D. Dulkys pralaimėtojų gretose buvo pats rezultatyviausias. Snaiperis per 22 minutes spėjo sumesti 15 taškų (5/9 trit.), atkovoti 2 kamuolius bei surinkti 13 naudingumo balų.

Tuo metu Madride sirgaliai išvydo krepšinio spektaklį, kuriame pergalę iš sostinės išsivežė svečiai.

Vitorijos „Baskonia“ nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus 95:94 (18:32, 21:6, 24:22, 32:34).

Slogiai startavę baskai antrajame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą, o paskutinėmis sekundėmis pergalę jiems dovanojo Tornike Šengelija.

Gruzinas esant lygiam rezultatui 91:91 pelnė keturis taškus iš eilės ir privertė „Real“ susitaikyti su nesėkme.

Mačo herojus T. Šengelija žaidė be keitimų – per 40 minučių jis pelnė 16 taškų. Tiek pat įmetė ir Youssoupha Fallas, o rezultatyviausiai pasirodė 26 taškus pelnęs Pierria Henry.

Pralaimėtojams Facundo Campazzo surinko 27, Sergio Llullas – 23, o Gabrielis Deckas – 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)