Atkakliose varžybose pirmavo tai viena, tai kita komanda, o rungtynių likimas sprendėsi paskutėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis. Tuo metu visas rungtynes tik kamuolius skirstęs Edas Cota ėmėsi iniciatyvos ir sėkmingai užbaigė keletą savo atakų.

Likus žaisti minutei E.Cota pataikė tolimą dvitaškį ir persvėrė rezultatą 74:73 "Žalgirio" naudai. Į tai taikliu tolimu metimu atsakė Yotamas Halperinas, tačiau jau kitoje atakoje Darjušas Lavrinovičius po rezultatyvaus E.Cota perdavimo pelnė du taškus ir dar privertė varžovą prasižengti. Puolėjas realizavo baudos metimą ir "Žalgiris" pirmavo 77:76.

Bet jau kitoje atakoje taikliai nuo trijų taškų atžymos krepšį atakavo Jimmy Oliveris ir, iki susitikimo pabaigos likus žaisti 28 sekundes, "Olimpija" pirmavo 77:79. Ir tuomet, likus žaisti 17 sekundžių, E.Cota per varžovų rankas švystelėjo tolimą metimą, kuris buvo taiklus ir nulėmė varžybų baigtį. Paskutinė "Olimpija" krepšininkų ataka buvo jiems nesėkminga.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė D.Lavrinovičius, surinkęs 19 taškų (2/3 trit., 5/9 dvit., 3/4 baudų), atkovojęs 6 atšokusius kamuolius ir blokavęs 3 varžovų atakas.

Reggie Freemanas pelnė 14 taškų (1/1 trit., 4/7 dvit., 3/3 baudų), o Tanoka Beardas per 22 minutes surinko 11 taškų.

Simonas Serapinas pelnė 8, o Vidas Ginevičius ir Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) - po 7 taškus. Edo Cota sąskaitoje - 5 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Liublianos ekipos gretose pasižymėjo komandos lyderiai J.Oliveris (21 tšk.), Y.Halperinas (17 tšk.) ir Teemu Rannikko (10 tšk. ir 6 rez. perd.).

Šiuos metus kauniečiai baigė išsiverždami į vienvaldžio A grupės lyderio poziciją, nes kiti du iki šio turo po 5 pergales turėję klubai - Trevizo "Benetton" (Italija) ir Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) - nusileido savo varžovams.

Ketvirtadienio ULEB turnyro rungtynių Kaune statistika:

Kauno "Žalgiris" - Liublianos "Olimpija" 80:79 (20:19, 19:23, 20:17, 21:20)

komandų taiklumas:
2 tšk.      22/34 (65 proc.) 19/43 (44 proc.)