Tuo metu vyras dirbo prestižinės tarptautinės įmonės pardavimų vadovu. Karjera jam klostėsi puikiai. Atsiradusiomis naujomis galimybėmis vyras tikrai mokėjo naudotis, tad netrukus buvo paaukštintas ir tapo įmonės, kurioje dirbo, generaliniu direktoriumi, rašoma laidos kūrėjų pranešime spaudai.

Lemtingu tapo sprendimas sukurti nuosavą verslą. Tomas atidarė kavinių tinklą visoje Lietuvoje, bet to, kas nutiko vėliau, vyras nė baisiausiame košmare nesapnavo.

„Šalį užklupo gili ekonominė krizė, užsidarinėjo net didžiausios įmonės, tad išlikti tokiai, kaip maniškė, nebuvo galimybių. Skolos bankui augo kaip ant mielių. Augo ir nuolatinė įtampa. 2000 įmoka bankui per naktį išaugo į 4000,“ – sunkumų kupiną gyvenimo etapą prisimena vyras.

Tomas Kriščiūnas atviras: ne veltui žlugus verslui daugelis aukštas pareigas užimančių žmonių ne tik savo problemas skandina alkoholyje, bet ir dažnai pasitraukia iš gyvenimo. Tokių minčių, neslepia, kilo ir jam, juk po bankroto jis prarado ne tik viską, ką turėjo, liko su tūkstantinėmis skolomis, bet ir neteko šeimos bei namų.

Nuo kelio į pražūtį lietuvį išgelbėjo atsitiktinė pažintis su Saudo Arabijos princu. Ne vienerius metus jo antraisiais namais buvo Bahreinas, kur likimas tarsi arabišką pasaką dėliojo lietuvio gyvenimą.

Trečiadienį 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi – įkvepianti Tomo istorija apie tai, kaip praradus viską ir likus gatvėje, vėl atsistoti ir žengti pirmyn.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)