Sėkmingiau dvikovą pradėjo svečiai iš Valensijos, kurie po 8 minučių pirmavo net 29:13, tačiau po šalto dušo atsigavę „Chimki“ krepšininkai antrame kėlinyje išlygino kovą.

Po didžiosios pertraukos spurtavusi 11:0 Maskvos srities ekipa pirmavo 62:56, vis dėlto perlaužti rungtynių jai nepavyko – „Basket“ atkūrė intrigą.

Dramatiškai taškas į tašką kova vyko iki pat paskutinių minučių, per kurias fortūna visiškai nusisuko nuo aikštės šeimininkų. „Chimki“ snaiperiai šaudė tuščiais, klydo, o Duško Ivanovičiaus auklėtiniai atitrūko ir šventė pergalę.

Maskvos srities komanda tritaškius metė 26,7 proc. taiklumu (8/30), o svečiai – 41,4 proc. (12/29). „Chimki“ pralaimėjo kovą dėl kamuolių 25:32.

Kitas rungtynes „Chimki“ ketvirtadienį namie žais su Madrido „Real“.

Chimki“: Aleksejus Švedas 18 (3/7 dvitaškiai, 2/11 tritaškiai, 6/7 baudos), Anthony Gillas 12, Stefanas Jovičius ir Jeremy Evansas po 8.

Basket“: Fernando San Emeterio 18 (2/2 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Aaronas Doornekampas 13, Louisas Labeyrie 11, Joanas Sastre 10.

Įspūdingai Eurolygoje rungtyniaujanti Madrido „Real“ (15-4) komanda buvo priversta stabtelėti Maskvoje.

Rusijoje viešintys Pablo Laso auklėtiniai antradienį sužaidė nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną ir 55:60 (21:14, 12:12, 10:17, 12:17) pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Maskvos CSKA (13-6) krepšininkams. Pastarieji nutraukė „Los Blancos“ 13-os iš eilės pergalių seriją Eurolygoje.

Nuo pat rungtynių pradžios „Real“ diktavo savo sąlygas aikštėje ir po spurto 0:8 antrame kėlinyje pirmavo 14:26.

Gynyba paremtoje dvikovoje kiekvienas taškas buvo aukso vertės, o po didžiosios pertraukos įsipainioję į CSKA gynybos voratinklį svečiai tik po daugiau nei 5 min. sugebėjo pelnyti taškus.

Per tą laiką Mike'o Jameso vedami maskviečiai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (36:33), tačiau „baltuosius“ į kovą sugrąžino rezultatyviausias Madrido komandos žaidėjas Trey Thompkinsas.

Visą ketvirtą kėlinį vyko nervinga kova taškas į tašką, o pergalę titulą ginančiam CSKA likus žaisti 37 sek. garantavo Darruno Hilliardo tritaškis, padėjęs Rusijos čempionams išsiveržti į priekį 58:54.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai per likusį laiką pergalės iš rankų jau nepaleido.

„Real“ ketvirtadienį Rusijoje dar žais su R. Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda, o Maskvos CSKA savo aikštėje penktadienį susigrums su Vitorijos „Baskonia“ krepšininkais.

CSKA: Mike'as Jamesas 19 (4/9 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 5/5 baudos, 7 kl.), Darrunas Hilliardas 14, Kyle'as Hinesas 10, Nikita Kurbanovas (10 atk.k.), Kosta Koufas ir Howardas Sant-Roosas po 4, Johannesas Voigtmannas 3.

Real“: Trey Thompkinsas 14, Facundo Campazzo 11, Nicolas Laprovittola 8, Jordanas Mikckey 5, Gabrielis Deckas 4, Fabienas Causeuras, Felipe Reyesas ir Jeffery Tayloras po 3, Walteris Tavaršas ir Jaycee Carrollas po 2, Sergio Llullas 0.